تبلیغات در اینترنتclose
انتخابات و کاندیدا - پاسخ 2
زمان جاری : جمعه 28 دی 1397 - 3:54 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


hajiloo آفلاین


مدیر جدید
ارسال‌ها : 47
عضویت: 9 /10 /1391
محل زندگی: همدان
سن: 21
شناسه یاهو: vahid|_hagiloo

تشکر شده : 2
پاسخ : 2 RE انتخابات و کاندیدا

فارس: موضع شما درباره فتنه سال 88 و اتفاقاتی که در آن سال افتاد، چیست؟
 

 

خرازی: فتنه 88 را از قبل پیش‌بینی می‌کردم؛ بنده در جلساتی که در برخی مراکز مهم داشتم می‌گفتم فتنه‌ای بزرگ رخ خواهد داد؛ بنده اعتراضاتی که در ابتدا وجود داشت را فتنه نمی‌دانم چراکه آنها اعتراض بود و اگر مدیریت خوبی صورت می‌گرفت  یا کسانی که سران این جریان بودند کمی صبوری به خرج می‌دادند و نسبت به ولایت مطلقه التزام عملی داشتند آن فتنه شکل نمی‌گرفت.
 

 

 
 

 *سران فتنه بیش از دو نفر بودند
 

 

در واقع سران آن فتنه که بیش از دو شخص بودند و کم‌لطفی کردند و شاید هم اعتقادی به ولایت مطلقه نداشتند؛ از این رو در انتخابات آینده هر نتیجه‌ای راجع به من بگویند می‌پذیرم و اعتراضی ندارم و به همه گفته‌ام هرکس به من رأی می‌دهد بعدها نگوید رأی من چه شد، چراکه بنده این نظام را قبول دارم.
 

 

نظر بنده این است که تقلبی صورت نگرفته بود چراکه احمدی‌نژاد واقعاً در استان‌ها رأی داشت البته در تهران رأی زیادی به دست نیاورد؛ حال بر فرض اگر اشتباهاتی هم صورت گرفته باشد آیا راه حل، تبدیل کردن آن به حرکت اعتراضی بود؟ یا تبدیل کردن اعتراضات به فتنه و براندازی؟ موسوی و کروبی کم‌لطفی کردند در حالیکه قبل از این برخی خدمات را هم انجام داده بودند.
 

 

اطرافیان اینها انسان‌های درستی نبودند؛ امام(ره) در وصیتنامه خود به بیوت آقایان  اشاره داشتند که تنها مختص به بیوت مراجع نبود بلکه مربوط به اطرافیان هر یک از مسئولان کشور می‌تواند باشد؛ در حال حاضر اشکال عمده احمدی‌نژاد نیز این است که اطرافیانش افراد صحیحی نیستند؛ منظور از بیت، اهل خانه نیست، بلکه کسانی هستند که در کنار یک فرد قرار دارند.
 

 

 
 

 

امضای کاربر : غم قفس به کنار؛ آنچه عقاب را پیر می کند پرواز زاغ بی سروپاست
پنجشنبه 08 فروردین 1392 - 09:20
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :


تماس با ما | انتخابات و کاندیدا - پاسخ 2 | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS