تبلیغات در اینترنتclose
انتخابات و کاندیدا - پاسخ 3
زمان جاری : جمعه 28 دی 1397 - 3:55 بعد از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


hajiloo آفلاین


مدیر جدید
ارسال‌ها : 47
عضویت: 9 /10 /1391
محل زندگی: همدان
سن: 21
شناسه یاهو: vahid|_hagiloo

تشکر شده : 2
پاسخ : 3 RE انتخابات و کاندیدا

*مسببان فتنه 88 استغفار کنند
 

 

از این رو به نظر می‌رسد این افراد کم‌لطفی و کم‌توجهی کردند و سخنان امام(ره) باورشان نشده بود که در امتحان تجدید یا رفوزه شدند؛ باید کسانی که در فتنه 88 دچار آن خطاها شدند استغفار کنند چرا که با این تخلفات معلوم نیست در روز قیامت جوابی داشته باشند.
 

 

فارس: نظر شما راجع به تعدد کاندیداها چیست؟
 

 

خرازی: پرشوری لازم است و پرشوری به تعدد است؛ بنده با وحدت خیلی موافق نیستم هرکس می‌تواند وارد صحنه شود؛ چه کسی گفته باید دستوری یک نفر را انتخاب و به مردم تحمیل کرد؛ هرکس می‌تواند به تشخیص خود وارد صحنه شود و مردم هم با تشخیص خود انتخاب می‌کنند مردم تیزهوش‌تر از مسئولین هستند و بنده این تفکر را قبول ندارم که عده‌ای برای مردم آدم انتخاب کنند.
 

 

حال برخی خواستند ائتلاف کنند که این مسئله دیگری است اما اینکه به زور و اجبار وحدت داشته باشیم آن هم وحدت‌های سوری که به محض اینکه به قدرت برسند اولین دشمن سرسخت یکدیگر می‌شوند را قبول ندارم.
 

 

در انتخابات گذشته مگر غیر از این بود؟ وحدت‌های سوری شکل گرفت اما به محض اینکه به تشکیل دولت و کابینه رسید هتاکی‌ترین و غیرقابل تحمل‌ترین نوع برخوردها به وجود آمد.
 

 

فارس: درباره جریان انحرافی چه نظری دارید با توجه به اینکه برخی معتقدند فتنه سال 92 را این جریان به وجود می‌آورد؟
 

 

خرازی: خیر بنده قبول ندارم؛ جریان انحرافی کوچکتر از این حرف‌هاست که بخواهد این کار را بکند.
 

 

*دنیای رمالیزم سیاسی به پایان رسیده است
 

 

فارس: شما بودن جریان انحرافی را قبول ندارید یا اینکه تبدیل به فتنه سال 92 شود؟
 

 

خرازی: نه بودن و نه تبدیل شدنش را به فتنه قبول ندارم؛ جریان انحرافی کوچکتر از این است که بخواهد در کشور فتنه ایجاد کند؛ کسانی که در این کشور هستند می‌دانند که دنیای رمالیزم سیاسی تمام شده است و اینها باید پاسخگوی حرکت‌های نابخردانه سیاسی خود باشند.
 

 

نظام ما قدرتمندتر از این است که کسی بخواهد نسبت به آن تجاوزی کند؛ از این رو بنده در روزی که اعلام خواهم کرد در تهران یک تجمع یک و نیم میلیونی داشته باشیم تا در واقع 9 دی قبل از انتخابات باشد و فتنه‌ای ایجاد نشود؛ کار ما همیشه برخورد با جرم است و بنده پیشگیری از جرم خواهم کرد؛ به همگان امید خواهیم داد که مردمی که 22 بهمن آمدند برای انتخابات هم خواهند آمد تا کسی جرأت نکند در انتخابات تصرف کند یا بازی درآورد.

 

به همین دلیل ما پرچم سبز ولایی را به عنوان پرچم انتخابات خود گرفته‌ایم تا کسی از این رنگ به عنوان پرچم تحریم یا انحراف استفاده نکند؛ بنده با صراحت می‌گویم پرچم انتخاباتی ما پرچم سبز است و رسماً هم گفته‌ام ما این پرچم را از فتنه‌گران یا منحرفین خواهیم گرفت و اجازه نخواهیم داد کسی از این پرچم سوءاستفاده کند و برای همین مطلب هم عمامه سبز دارم.
 

 

*شعارم «پارس اسلامی» است
 

 

 شعارم هم پارس اسلامی خواهد بود تا کسی از شعار ملی‌گرایانه علیه ملیت ما استفاده نکند، پارس اسلامی یعنی پیشرفت، آرامش، رفاه‌، سلامتی منجر به ستایش خداوند و اسلامی آن هم مشخص است و این چهار راهبرد اصلی دولت حزب‌الله خواهد بود.
منبع:
http://www.disap.ir/news

امضای کاربر : غم قفس به کنار؛ آنچه عقاب را پیر می کند پرواز زاغ بی سروپاست
پنجشنبه 08 فروردین 1392 - 09:21
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
پرش به انجمن :


تماس با ما | انتخابات و کاندیدا - پاسخ 3 | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS